Ekonomi

QNB Finansinvest, Türkiye’nin en iyi yatırım bankası oldu

Türkiye’nin lider yatırım şirketi QNB Finansinvest, 2023 Dünya Finans Bankacılığı Ödülleri’nde Türkiye’nin en yetkin ‘Yatırım Bankası’ seçildi.

Dünya çapında finansal piyasalarda faaliyet gösteren World Finance, 2011 yılından bu yana yürüttüğü World Finance Banking Awards programı ile yatırım, sürdürülebilirlik, yenilikçilik, ticari, bireysel ve özel bankacılık alanlarında kendi branşının en iyilerini ödüllendiriyor. 2008. önce dünyada; Deutsche Bank, BNP Paribas, JP Morgan Chase ve UBS gibi değerli finans kuruluşlarının ödüllendirildiği ödül programında QNB Finansinvest, Türkiye’nin En Uygun Fiyatlı Yatırım Bankasıolarak seçildi.

Konuyla ilgili açıklama QNB Finansinvest Genel Müdürü Pamir Karagöz “QNB Finans Yatırım olarak bölünmemizi derinleştirmek ve müşterilerimize en uygun hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl liderliğini üstlendiğimiz halka arzlarla yenilenebilir enerji, dokuma, demir-çelik ve teknoloji sektörlerindeki değerli firmaları sermaye piyasalarıyla buluşturduk. 2022 yılında gerçekleştirdiğimiz Sun Weaving ve Kocaer Çelik’in halka arz süreçlerinde başkanlık, Smart Güneş ve Aztek Teknoloji halka arzlarında ise eşbaşkanlık yaparak toplam 3,1 milyar TL’lik halka arz büyüklüğüne ulaştık. Elde ettiğimiz bu başarılı sonuçlar, müşterilerimiz tarafından güçlü bir şekilde sahiplendiğimizi göstermektedir. 2023 Dünya Finans Bankacılığı Ödülleri’nde; Başarılarımızın Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası ödülüne layık görülmesi beni çok mutlu etti. Bu başarıda gösterdikleri üstün performanstan dolayı çalışma arkadaşlarımı da tebrik ediyorum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu