Haber
Erzincanlı Badmintoncular Lüksemburg Üçüncüsü Oldu
![](https://yahsihan-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/erzincanli-badmintoncular-luksemburg-ucuncusu-oldu-LRTwWO78.webp)
Lüksemburg’da düzenlenen Olimpiyat Puan Turnuvası Yonex Luxembourg Open’da Erzincanlı badmintoncular üçüncü oldu.
32 kadının katıldığı çift bayanlar kategorisinde Türkiye’yi temsil eden Bengisu Erçetin ve Nazlıcan İnci çifti olimpiyat puan yarışmasında; İlk turda Hollanda’yı 2-0, ikinci turda İsveçli rakiplerini 2-0 ve 3. tıp çeyrek finalinde Hintli rakiplerini 2-0 yenerek yarı finale yükseldi. Yarı finalde Hollandalı rakiplerine 2-1 yenilen Erzincanlı sporcular, turnuvayı üçüncü sırada tamamladı. – ERZİNCAN