Teknoloji

Elon Musk, Herkesin X’ten Para Kazanmasını Sağlayacak Yeni Düzenlemeyi Açıkladı (Premium Bedava Gelecek)

Elon Musk 17 yıllık markayı yok etti Twitter’ı ‘X’e dönüştürdü , artık içerik üreticileri için kullanışlı bir adres haline geldi. Sosyal medyanın sosyal medyasını oluşturmak isteyen Musk, içerik üretimini ve tüketimini desteklemek için paylaşımlarını milyonlara ulaştıranlara binlerce doları aşan ödemeler yaptı.

Geçen hafta, tüm Twitter kullanıcıları ilk ödemelerini aldı. Son 3 ayda 15 milyondan fazla görüntülenme içerik oluşturucular, yüzlerce dolardan binlerce dolara sıçrayan “bedava para” kazandılar. Ama bugün Musk’tan daha fazla büyük habergelmek.

X’ten para kazanmak artık çok daha kolay:

“Artık daha fazla insan paylaşarak para kazanabilir!
Reklam geliri paylaşımı için uygunluk eşiğini son 3 ayda 15 milyon gösterimden 5 milyon gösterime düşürdük. Ayrıca minimum ödeme eşiğini 50$’dan 10$’a düşürdük.
Erişmek için Premium aboneliğe kaydolun.”

Elon Musk, X hesabından yaptığı paylaşımda, hisselerden para kazanmak için gereken 15 milyon izlenme limitini belirtti. 5 milyona düşürüldü açıkladı. Ayrıca içerik üreticilerinin para çekme limiti 50 dolardan 10 dolara çekildikatma.

Musk bu sayede X’ten para kazanmak için Premium üyelik alıp almamak arasında kalanlara da tavsiyelerde bulundu. Yeni 5 milyon limitle bu sona uyan herkes Premium üyeliğinizi ücretsiz olarak almaya yetecek kadar para kazanabilirsiniz.açıkladı.

“Bu, esas olarak, X Premium’un (eski adıyla Twitter Blue) 5 milyondan fazla görüntüleme oluşturan hesaplar için ücretsiz olduğu anlamına gelir.
Dolandırıcılar, görüntülemeleri sonsuza kadar spam yapmak için botları kullanacağından, yalnızca doğrulanmış hesaplardan gelen görüntülemelerin sayıldığını unutmayın.”

Bu açıklamanın ardından değerli bir hatırlatmada da bulundu. Bot hesaplardan gelen izlenmelerin sayılmaması ve çok yüksek gelirler için manipülasyon yapılmaması adına sadece doğrulanmış hesapların izlenmelerinin sayılacağını belirtti.

kadirliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu